Individualiu Namu Statyba
8602-87613

Individualiu namu statyba 8602-87613, Individualiu namu statyba, Individualiu namu statyba, Individualiu namu statyba, Individualiu namu statyba, Individualiu namu statyba

Individualaus namo statyba 8602-87613, Individualaus namo statyba, Individualaus namo statyba, Individualaus namo statyba, Individualaus namo statyba, Individualaus namo statyba

Statybu darbai kaunas 8602-87613, Statybu darbai kaunas, Statybu darbai kaunas, Statybu darbai kaunas, Statybu darbai kaunas, Statybu darbai kaunas, Statybu darbai kaunas, Statybu darbai kaunas, Statybu darbai kaunas

Pastatų statyba Kaune 8602-87613 Pastatų statyba Kaune, Pastatų statyba Kaune, Pastatų statyba kaune


Individualių namų statyba Kaune 8602-87613 Statybos darbai Kaune  

www.statyba.paslaugos.net 

Įvairių pastatų statybos darbai Kaune 

Pamatų įrengimas kaunas 

-Poliniai pamatai kaunas 

-Juostiniai pamatai Kaune 

Mūro darbai Kaune 

-Sienų mūro darbai 

-Pertvatu mūro darbai 

Stogo įrengimas Kaune 

-Cerpinio stogo dengimas 

-Skardinio stogo dengimas 

Namų statyba su pilna ir dalinę vidaus apdaila 8602-87613

Individualių namų statyba bei projektavimas.

Statybos kaina su daline apdaila nuo 450 EUR/m2 (priklausomai nuo projekto)

Statybos kaina su pilna apdaila nuo 650 EUR/m2 (priklausomai nuo projekto)

Statybos Ekspertų Patarimai

Planuojančiu statyti namą nuo pamatų laukia rimtas, galbūt viso gyvenimo iššūkius. Namo statybos- ilgai trunkantis procesas, reikalaujantis ne tik užsakovo ir vykdytojų kantrybės, gero abipusio bendradarbiavimo ir sprendimo ieškojimo. Gero ir tinkamo pasiruošimo.

Nei vienas žmogus nepradeda namo statybos neturėdamas pakankamai lėšų. Namo statybą brangi investicija, dažniausiai toks projektas planuojamas viena kartą gyvenime. Tad finansinę bazė- vienas pirmųjų paruošiamųjų darbų. Tam, kad įvertinti namo statybos kaina, reikia turėti namo projektą. Kitaip sakant- svajonių namo vizija. Į daugelį klausimų, kurie iškyla, planuojant statyti namą, padės atsakyti architektas ar namo projekto vystytojas. Patvirtintas namo projektas yra labai svarbus žingsnis link jūsų svajonės namo įgyvendinimo. 

Pagrindiniai veiksniai, lementys namo statybos kaina. Bet kokio tipo ar dydžio namo statyba vyksta etapais. Tik aiškus planavimas leidžia tinkamai paskirstyti bei panaudoti lėšas, skirtas namo statybai, (statybinem medžiagoms įsigyti). Bet koks nukrypimas nuo namo statybos projekto gali ženkliai padidinti statybų kainą. Statybų ekspertai pataria labai gerai apgalvoti ir įvertinti savo finansines galimybes. Netinkamas finansų planavimas gali tapti tikru galvos skausmu, tūkstančių lėšų namo statyboms pabaigti. Ne kartą esame girdėję, kuomet tenka atšaukti statybų brigadas, statybų technika, ar meistrus iš nebemokių klientų... 

Renkantis nano projektą (technologijas), atsizvelkime į technologinius bei architektūrinis sprendimus, didžiąją dalimi nulemenčius namo statybos kainą. Namo pamatų ir stogo tipas, forma bei apdailos medžiagos- tie veiksniai, nuo kurių priklausys galutinė Jūsų namo statybos kaina. Statybų ekspertai pataria statyti karkasini namą, jei norite investuoti mažiau ir užbaigti greičiau namo statybas. Tačiau jeigu Jūsų svajonių namas yra bus mūrinis, įmantrių architektūrinių sprendimų- tai namo statybos kaina bus brangesnė. Šiuo metu pastebimos tendencijos statyti ekonomiškus išmaniuosius namus, investuojant į moderniais namo šildymo sistemas bei išskirtinius technologinius sprendimus.. Už

Kokius pamatus rinktis paprastai lėmė gruntas, o sprendimą, kurių pamatų tipas yra tinkamiausias statomam namui priima projektuotojas. Svarbu, kad ir savininkas išmanytu pagrindinius pamatų tipų pliusus ir minusus. Reikia pradėti nuo to, kad pamatai būna Gręžtiniai, Juostiniai ir plokštuminiai. Juostiniai pamatai yra skirstomi į monolitinius ir surenkamuosius. Toliau išvardinsim šių pamatų tipų pagrindinius trūkumus ir privalumus. 

Gręžtiniai pamatai- populiarus pasirinkimas, kaip namo projekte nėra numatytas rūšys. Šie pamatai yra dažniausiai pasirenkami tada, kaip yra statomas lengvas karkasinis namas. Juos rekomenduojama rinktis tuo atvejų, jei gruntas yra iš molio, nėra labai vandeningas ir smėlėtas. Jeigu gruntas smėlis ar priesmėlis- šie pamatai nėra tinkami.

Privalumai- Gręžtiniai pamatai yra greitai įrengiami. Jų įrengimas yra pigesnis už juostinių ir plokštuminių pamatų įrengimą. Taip pat pasitaiko atvejų, kad tai yra vienintelis pamatų tipas, leidžiantis konkrečiame sklype įrengti namą . Trūkumai- pasirinkus Gręžtinius pamatus nebus galimybės įrengti rūsio. Darbams prireiks specialiosios sunkiasvorės technikos. Reikia papildomai siltnti jungtis tarp polių ir rostvelko. 

Plokštuminiai pamatai yra populiarus pasirinkimas statant energetiškai efektyvius namus. Kaip ir pasirinkus Gręžtinius pamatus, taip ir šiuo namo projekte nėra vietos rūsiui. Ar sklype galima įrengti plokštuminius pamatus priklauso nuo grunto ir namo ir namo statybinių medžiagų pasirinkimo. (namas neturėtu būti labai sunkus). Plokštuminiai pamatai puikiai tinka smėliui bei silpniems gruntams. Taip pat tinka įrengti ir esant moliui. 

Privalumai- plokštuminiai pamatai pasižymi itin gera šilumos varža, nėra šalčio tiltų, pamatus galima montuoti ant silpno grunto, labai tvirti, greitai įrengiami. Trūkumai- reiklumas gruntui ir statybinėms medžiagoms, reikia drenažo, kaina aukštesnė už kitų tipo pamatus. 

Juostiniai pamatai yra reikalingi tiems namams, kurių projekte yra numatytas rūsys. Ši pamatų tipą tinka įrengti ant molio. O jei gruntas smėlis ar priesmelis- tokius pamatus reikia sutvirtinti (būtina išbetonuoti gelžbetonine papėde). Juostiniai pamatai gali būti monolitiniai, arba arba surenkamėji kūrė surenkami iš specialių blokelių. 

Privalumai- (juostiniai pamatai) ekonomiškumas, galimybė įrengti rūsį, neitin sudėtingas įrengimas.

Poliniai pamatai kaunas 8602-87613 Gręžtiniai pamatai Kaune, Juostiniai pamatai kaunas, Pamatų įrengimas Kaune, Pamatų statybą kaunas, Pamatai namui

Individualių namų statyba, Individualių namų projektai, Namo statyba, Namo projektas, Gyvenamų namų statyba, Gyvenamo namo statyba, A+ klasės namas, A+ klasės namai, Namo statyba kaina, Namų statyba kainos, Pastatų statyba, Statybos darbai, Statybiniai darbai, Statybos paslaugos, Statybininkų paslaugos, Statyba, Statybininkai, Statybininko paslaugos.

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .